Külliye’de gecenin sürprizi: Hilal Kaplan

Külliye’de gecenin sürprizi: Hilal Kaplan

Yeni kabinenin açıklandığı basın toplantısında birçok gazeteci ve köşe yazarı bulunuyordu. Ancak bazı isimlerin toplantıda olmaması dikkat çekti.

Toplantıda olmayan köşe yazarlarından, TRT Yönetim Kurulu Üyesi ve Sabah yazarı Hilal Kaplan, sosyal medya hesabından TRT’nin sosyal medya hesabından duyurduğu yeni kabine haberini retweet etmekle yetindi.

Hilal Kaplan, TRT’nin haberini, “Yeni kabine milletimize hayırlı olsun. Allah büyük başarılara imza atmalarını nasip etsin” notuyla paylaştı ancak toplantıda olduğuna dair herhangi bir fotoğraf paylaşmadı.

İlginizi çekebilecek haberler:

Hilal Kaplan yenildi Soner Yalçın kazandı

Yalanı Hilal Kaplan yazdı, FETÖ büyüttü, PKK’dan destek geldi

MİT’te kargaşa çıkarmak için yalan yazdı… Suçüstü yakalanınca Erdoğan’ı övdü.. Hep aynı taktik

Hilal Kaplan mahkum edildi

Öte yandan toplantıya davet edilen diğer gazeteci ve köşe yazarlarının bol bol fotoğraf paylaştıkları görüldü. Bu durum, akıllara “Hilal Kaplan toplantıya davet edilmedi mi?” sorusunu getirdi.

ODATV GÜNDEME GETİRMİŞTİ

Hilal Kaplan ile akademisyen Süheyb Öğüt’ün, tek celsede 15 yıllık evliliklerini bitirdikleri, boşanma sebebinin, Süheyb Öğüt’ün Hilal Kaplan’ı aldattığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü.

Hilal Kaplan’ın, boşandıktan bir süre sonra Teyfik Emre Sarı ile yeniden nikah masasına oturduğunu Odatv gündeme getirmişti.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir