Kurban bayramı klasiği… Bu haberi yapmayanı dövüyorlar… Kaçan kurbanlıklar ortalığı birbirine kattı

Kurban bayramı klasiği… Bu haberi yapmayanı dövüyorlar… Kaçan kurbanlıklar ortalığı birbirine kattı

Kurban Bayramı’nda sahiplerinin elinden kaçan kurbanlıklar ortalığı birbirine kattı. Kaçan hayvanların bazıları yollara fırladı, bazıları çatıya çıkarak sahiplerine zor anlar yaşattı.

İstanbul’un Güngören ilçesinde sahibinin elinden kaçan boğa trafiği birbirine kattı. Fox’ta yer alan görüntülerdeki o anlar bir sürücü tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde, cadde boyu koşan boğayı bir taksinin durdurmaya çalıştığı görüldü. Bir taksici kurbanlığı yakalamaya çalıştı.

İstanbul Avcılar’da sahiplerinin elinden kaçan 7 kurbanlık tosun kayboldu. 6 tosun kayboldukları yerden 6 kilometre ilerideki Firuzköy’de bulunurken bir tosun ise bulunamadı. Tosunların kaçış anları cep telefonu ile görüntülendi. Kurbanlıkları kaçan adam, kayıp tosununu bulana ödül vadetti.

Adana’da bir keçi tek katlı prefabrik evin çatısına kaçtı. İtfaiye beklenirken başka bir çatıya atladı. O keçiyi yakalamakta zorlandı.

Elazığ’da da kurban bayramına saatler kala, sahibinin omurgasını kırarak bir kurbanlık kaçtı. Kurbanlığı kaçan adam “Zapt edemedim, kaçtı, kaburgamız kırıldı” derken, inek ekipler tarafından yakalanarak sahibine teslim edildi.


Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir