LunarCrush: Yatırımcılar Şimdi INJ ve Bu Coinlerin Peşinde!

LunarCrush, kullanıcıları tarafından en çok aranan ilk on kripto para biriminin bir listesini paylaştı. Listede BTC, VRA, RNDR, LUNR, INJ, ALU, ETH, MATIC, UTK ve SOL yer alıyor. Mevcut piyasa volatilitesine rağmen, LunarCrush’ın kullanıcıları birkaç önde gelen kripto para birimiyle ilgilenmekte. İşte detaylar…

LunarCrush, ilgi çeken coin’leri paylaştı: INJ de listede

Sosyal analiz platformu LunarCrush kullanıcıları tarafından en çok aranan ilk on kriptonun listesini paylaştı. Listede BTC, VRA, RNDR, LUNR, INJ, ALU, ETH, MATIC, UTK ve SOL yer alıyor. Mevcut piyasa volatilitesine rağmen, öne çıkan kripto para birimleri sosyal medya platformlarında popüler olmaya devam ediyor. LunarCrush’a göre, bu kripto para birimleri kullanıcılarının ilgisini çekti. Böylece platformda en çok aranan ilk 10 arasında yer almalarını sağladı.

Piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto para olan Bitcoin (BTC), yüksek bir puan aldı. Böylece BTC, 49 Galaxy Puanı ve 18,85 milyar sosyal etkileşimle LunarCrush’ın listesinde en üst sırada. Bu arada, çevrimiçi video endüstrisine yenilik getirmeyi amaçlayan Blockchain tabanlı bir platformun tokeni olan Verasity (VRA), 47 Galaxy Puanı ve 108,74 milyon sosyal etkileşim ile ikinci sırada yer aldı.

Kullanıcıların bilgi işlem güçlerini kiralamalarına olanak tanıyan merkezi olmayan bir ağ olan Render Network’ün hizmet tokenı olan Render Token (RNDR), 50 Galaxy Puanı ve 171,62 milyon sosyal etkileşimle üçüncü sırada yer aldı. Kalan yediyi tamamlayan bir diğer kripto para birimi ise LUNR oldu. LUNR’ın Galaxy Puanı 37, sosyal etkileşimi 10,53 milyon oldu. Ardından 46,5’lik Galaxy Puanı ve 201.26 milyonluk sosyal etkileşimi ile INJ geldi.

Listede başka hangi kripto paralar yer alıyor?

Diğer yandan 44,5 Galaxy Puanı ve 3339.337 sosyal etkileşim ile ALU dikkat çekti. 51,5’lik Galaxy Puanı ve 7.36 milyar sosyal etkileşimi ile lider altcoin Ethereum (ETH) da listedeydi. Bunların dışında 45,5’lik Galaxy Puanı ve 954.51 milyonluk sosyal etkileşimi ile Polygon (MATIC) dikkat çekti. Galaxy Puanı sırasıyla 44 ve 48,5 olan UTK ve Solana da listede yer aldı. Bu son iki coin’in sosyal etkileşim rakamları ise sırasıyla 22.02 milyon ve 3 milyar oldu. 

Galaxy Score, LunarCrush tarafından oluşturulan bir ölçüt olarak karşımıza çıkıyor. Piyasa etkinliği, sosyal medya varlığı ve geliştirici davranışı gibi faktörleri analiz eder. Böylece bir kripto paranın genel sağlığını ve performansını değerlendiren bir metriktir. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere sosyal etkileşimler ise bir kripto paranın sosyal medyada aldığı toplam etkileşim sayısını (beğeniler, yorumlar, paylaşımlar vb.) ifade etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir